Druk na dzianinach

Nanoszenie dowolnych wzorów, obrazów i treści na tkaniny przy pomocy cyfrowego druku, daje praktycznie nieograniczone możliwości reklamowe. Pierwszym i oczywistym skojarzeniem jest opcja stworzenia koszulek i innych części odzieży firmowej lub reklamowej, dokładnie w kolorach i wzorach nawiązujących do aktualnych działań promocyjnych firmy zamawiającej druk na dzianinach. Możliwości jest jednak znacznie więcej.

Dzięki nowoczesnym technologiom i różnego rodzaju farbom i tkaninom (zarówno naturalnym jak i sztucznym) możliwa jest produkcja wielu gadżetów i materiałów promocyjnych tworzących spójną identyfikację wizualną konkretnego klienta Miasta Druku. Projektowane i wykonywane przez nas bilboardy, banery i flagi to doskonała inwestycja w wizerunek firmy. Wszystkie materiały reklamowe są produkowane z wysokiej jakości tekstyliów, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na działanie warunków atmosferycznych, co ma ogromne znaczenie przy na przykład flagach zewnętrznych, umieszczanych na budynkach czy parasolkach z logo, często używanych jako podarunek promocyjny dla potencjalnych klientów.

W naszej ofercie znajdują się także wszelkie materiały, których można użyć do wystroju i dekoracji na przykład siedziby firmy lub stoiska promocyjnego, takie jak serwetki czy obrusy. Wszystko zależy jedynie od potrzeb i inwencji twórczej zgłaszających się do nas przedsiębiorców.

Podobnie jak w przypadku druku na szkle, druk na dzianinach może być wykorzystywany także do dekoracji domowych wnętrz. Coraz więcej osób docenia możliwość posiadania pościeli, zasłon czy obrusów w dokładnie takim kolorze i wzorze na jakim im zależy. Dekoracja wnętrz z Miastem Druku jest przy tym znacznie prostsza niż czasochłonne szukanie osobnych materiałów w pojedynczych sklepach.

Copyrights © Miasto Druku Tomasz Szalewski, Szczecin. Wykonanie strony: Crazybeaver.net